Вірний своєму девізу «Професійний макіяж для кожного; (“Professional Makeup Made For Everyone”), бренд BRONX COLORS пропонує клієнтам величезний вибір недорогий декоративної косметики, в тому числі для професіоналів.

BRONX COLORS народжений в центрі злиття культур і думок, відтінків, стилів і традицій. В асортименті можна знайти все для бездоганного образу —будь то спокійний класичний або божевільний екзотичний макіяж!

Джерелом натхнення для назви бренду послужив найпівнічніший район Нью-Йорка – Бронкс – цілий світ, що сформувався під впливом багатьох культур, центр формування урбаністичної культури і способу життя. Тут народжуються справжні тренди! Головна мета бренду — надати кожній дівчині доступну косметичну продукцію вищої якості.

Bronx Colors - відносно молодий бренд, що бере свій початок не в Америці, а Швейцарії. Засновник компанії Вернер Кауфман лише надихався Бронксом - північним районом Нью-Йорка, цілим мультикультурним урбаністічним світом, народжує світові тренди. З самого початку Bronx Colors переслідували дуже чітко поставлену ціль, що стала одночасно її кредо і покликанням: у кожної дівчини повинна бути можливість користуватися професійною косметикою. Розуміючи одну з основних мотивацій клієнтів при виборі косметики, Bronx Colors орієнтуються на середній ціновий сегмент, максимально оптимізуючи виробництво і знижуючи ціни на продукцію. Поєднавши, здавалося б на перший погляд, несумісні речі, Bronx Colors залишили далеко позаду своїх конкурентів в ніші. Можна з упевненістю сказати, що Bronx Colors - лідер в категорії ціна-якість.

Акценти за категоріями декоративної косметики, представленої в Україні:

Очі:

Колекція «Очі» включає в себе туші, олівці, підводки, тіні! Тільки у Bronx Colors є 18 унікальних металевих відтінків водостійких кремових тіней, які зроблять навіть найпростіший макіяж святковим. Такі тіні можна використовувати в якості бази під пресовані тіні, як самостійний продукт на все рухоме віко, як кольоровий підводки і навіть як помаду. Колекція тіней «планети» особлива своєю формулою створення. Швейцарські технологи бренду зробили цей продукт економічним і ультрастойкім використовуючи техніку «запікання» при створенні продукту.

Лице:

Серія для Лиця включає в себе: бази для особи, як для сухої, так і для комбінованої, схильної до жирності, жирній шкірі. Так само різні тональні креми, пудри, стробінг, конкуруючі палетки (як кремові, так і сухі), консілери і навіть засіб для вмивання, а так само цілу колекцію продуктів для чоловіків, адже, чоловіки теж хочуть виглядати на 100%, коли настає той " особливий випадок". Мультифункціональна скульптурірующій палетка - найкращий помічник візажисти для створення Світло- тіньової корекції особи, а так само моно- макіяжу. Відтінки в палітрі підібрані ідеальним чином для слов'янського типу зовнішності і є «нейтральними». Завдяки цьому, дана палетка підійде власникам будь-якого кольоротипу.

Губи:

Серія для губ включає в себе олівці, Удодової бальзами з вітаміном А, Е, легендарні класичні помади, кремові блиски, матові Тінто, глянцеві фарби для губ. Неймовірно функціональним продуктом в косметичці стане матовий Тінт, так як його можна використовувати в якості бази під тіні, стійкою матовою помади, як рідких рум'ян, для створення моно-макіяжу в одному відтінку.

Брови:

Серія для брів включає в себе: хайлайтери під брову, олівець-туш для брів 2 в 1, набори тіней для брів, туші, олівці. Ідеальним рішенням для кожної косметички буде буде палетка для брів, яка містить універсальні для змішування відтінки, і завдяки цьому Ви зможете створювати свої колірні мікси, а фіксатор до брів зробить Ваші брови ідеальними на цілий день.

Для чоловіків:

Природна свіжість особи для особливого випадку! Серія включає: матирующий праймер, консилер і прозору компактну пудру. Самі темні кола під очима будуть усунені завдяки консілера посиленої дії, яким так само можна опрацьовувати всі зони, що вимагають висвітлення. Цей консилер показаний жінкам теж при наявності інтенсивного Синячка, шрамів, пігментних плям.

Пензлі:

Пензлі з високоякісного синтетичного волокна, якими можна працювати як в сухих так і в кремових техніках. Є набір з 8 кистей і палетки для змішування, дорожній набір з 4 кистей, пензлі поштучно для створення Вашого неповторного набору.

Великий набір з магнітною палеткой - ідеальне рішення для всіх видів макіяжу і відмінний варіант для початківця візажиста, так як дозволяє зробити макіяж в будь-якій техніці якісно і комфортно!

Аксесуари:

Спонж- блендер, набір міні-спонжів, блендер- аплікатор, футляр для набраних тіней. Такі футляри як у нас дають можливість зібрати свою універсальну палетку на всі випадки життя, займуть мінімум місця в Вашій косметичці. Така палетка однозначно буде використана на 100%.